Свободные профсоюзы Днепропетровска

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2014 » Май » 07
Політичні лідери повинні діяти задля попередження громадянської війни в Україні - МКП
07.05.2014Міжнародна конфедерація профспілок розповсюдила заяву: «У зв'язку з тим, що насильство в Україні може перерости в повномасштабну громадянську війну, МКП закликає політичних лідерів України і Росії та широке міжнародне співтовариство дотримуватися чітких зобов’язань щодо недопущення насилля та ведення діалогу на засадах демократії, прав людини і фундаментальних принципів міжнародного законодавства.

Усі українські профспілки 19 лютого закликали до «раціональних рішень на основі розбудови консенсусу, що ґрунтується на національних інтересах та реальних потребах трудівників та громадян України», задля забезпечення поваги до прав та свобод українського народу та волевиявлення майбутнього для своєї країни. Ця вимога від представників робітничого руху та широких кіл громадськості залишається єдиним задовільним рішенням, щоб покінчити з кризою, зберегти ... Читать дальше »
Просмотров: 502 | Добавил: KAMENYAR | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0)

112 активістів Майдану вважають зниклими безвісти. З них - 5 прикарпатців (Список)

У списках зниклих безвісти досі залишаються 112 активістів київського Майдану. Переважно це люди, які перестали виходити на зв'язок із рідними з 19 січня по 20 лютого 2014 року. Про це повідомив учасник оперативної групи "Пошукова ініціатива Майдану" Тарас Матвєєв.

"Пошуки тривають уже понад два місяці, із кінця лютого. Спочатку йшли гарячим слідом, тобто проводили масові розвідки. Так оглянули пів-Києва, організувавши більш ніж 25 виїздів. Потім перейшли до оперативної роботи: виїзди за інформацією, яка надходить на гарячу лінію, е-мейл, власні джерела", - сказав Матвєєв.

За його словами, пошуки починалися з 350 зниклих безвісти, тепер їхнє число скоротилося до 112. Більш ніж 200 людей знайдено спільними зусиллями "Пошукової ініціативи Майдану", громадянської служби "Свідомо", спільноти "Євромайдан SOS".

"Причини різні: хтось лікувався за кордоном, інш ... Читать дальше »
Просмотров: 483 | Добавил: KAMENYAR | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0)