Свободные профсоюзы Днепропетровска

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Июнь » 20
НПГУ ЗД звернулася до Президента України щодо тиску на профспілкових лідерів

Незалежна профспілка гірників Західного Донбасу звернулася до Президента України Петра Порошенка.

Президенту України

Порошенку П. О.

Шановний Петре Олексійовичу!

У всьому світі профспілки є локомотивом соціального руху, індикатором настрою громадського життя держави. Весь прогресивний світ, розуміючи це, намагається вести конструктивний діалог з суспільством, знаходити компромісні рішення та разом з профспілками вирішувати найскладніші соціальні питання, тим самим попереджуючи ріст невдоволення та протестів в державі.

Натомість спостерігаються намагання влади звинуватити в чомусь (самі не знають, у чому) протестувальників. Дійшло навіть до того, що до прокуратури та СБУ почали викликати на допити загальновизнаного борця за права трудящих, людину зі світовим ім'ям, голову КВПУ та НПГУ Михайла Волинця. Він аж ніяк не міг стояти осторон ... Читать дальше »
Просмотров: 345 | Добавил: KAMENYAR | Дата: 20.06.2015 | Комментарии (0)

МКП звернулася до Президента України щодо тиску на лідерів КВПУ
19.06.2015

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шарран Барроу звернулася до Президента України Петра Порошенка у зв’язку з тиском на незалежні профспілки.
Пану Петру Порошенко

Президенту України

Київ, Україна

Тиск та залякування лідерів КВПУ

Шановний пане Президенте!

Ми дуже занепокоєні повідомленням, яке отримали від нашої української членської організації - Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ). Нам стало відомо, що лідерів КВПУ викликали на допити до Служби безпеки України через громадські акції, які відбувалися упродовж останніх місяців. Протестувальники вимагали перегляду урядової політики щодо протизаконної невиплати зарплат, зростання безробіття та бідності в країні. У травні цього року українські профспілки офіційно вступили у колективний спір з урядом відповідно до наці ... Читать дальше »
Просмотров: 278 | Добавил: KAMENYAR | Дата: 20.06.2015 | Комментарии (0)