Свободные профсоюзы Днепропетровска

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2014 » Ноябрь » 27 » Замість погашення заборгованості зосереджують увагу на незалежній профспілці
11:14
Замість погашення заборгованості зосереджують увагу на незалежній профспілці
Замість погашення заборгованості зосереджують увагу на незалежній профспілці
26.11.2014

Цікаві події відбуваються на Державному науково-виробничому підприємстві «Цирконій», яке у Дніпродзержинську Дніпропетровської області. Зарплату там не платять уже 13 місяців.Однак тамтешнє керівництво, судячи з усього, переймається не стільки заборгованістю, як тим, що на згаданому об’єкті створено незалежну профспілкову організацію. Бо інакше як пояснити той факт, що на зустрічі з трудовим колективом цеху №12 ДНВП «Цирконій» заступник генерального директора з виробництва Дніпродзержинського хімічного заводу (на базі якого і було створено «Цирконій») Костянтин Ліндт левову частку свого монологу присвятив саме первинці НПГУ.

«Костянтин Альбертович дозволяв собі різкі висловлювання на нашу адресу, - розповідає голова первинної профспілкової організації НПГУ ДНВП «Цирконій» Тетяна Кузнєцова. – Казав: «Хто ви такі? Я навіть не знаю, як ви називаєтесь». А ще з єхидством повідомив, що Михайло Волинець, який йому представився народним депутатом кількох скликань і лідером незалежних профспілок, нібито погрожував тим, що той «вилетить кулею з роботи».

«То є відверта брехня, - так прокоментував сказане паном Ліндтом Михайло Волинець. – Я мав телефонну розмову із цим посадовцем, але жодних погроз із мого боку не було і бути не могло».

А між тим відбулося чергове засідання Господарського суду Дніпропетровської області, на якому було розглянуто питання щодо заборгованостей ДНВП «Цирконій». По його завершенні директор підприємства Ігор Самошост запевнив трудовий колектив, що до 1 січня 2015 року всім працівникам буде виплачено заборговані суми.
Просмотров: 138 | Добавил: KAMENYAR | Теги: цирконий, свобордные профсоюзі | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]