Свободные профсоюзы Днепропетровска

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Май » 3 » Свободные профсоюзы провели самую многочисленную первомайскую демонстрацию в Украине на Пасху.
03:41
Свободные профсоюзы провели самую многочисленную первомайскую демонстрацию в Украине на Пасху.
1 травня в Дніпропетровську понад 100 представників з Вільних профспілок Дніпропетровська: Всеукраїнської незалежної профспілки «Захист праці», НПГУ ВАТ "Інтерпайп НТЗ", НПГУ ДТЗ, НПГУ ВАТ "Завод "Дніпропрес", робітників Дніпропетровська з Південного машинобудівного заводу, Дніпропетровського металургійного заводу им. Петровського,
Дніпропетровського трубного заводу «Інтерпайп НТЗ», Дніпропетровського трубопрокатного заводу(раніше - ім.Леніна), приватного науково-виробничого підприємства «Дніпропрес», комунального підприємства «Дніпроелектротранспорт» успішно провели першотравневу маніфестацію, присвячену солідарній боротьбі трудящих за свої права.
Незважаючи на шалений тиск і залякування, демонстранти зібралися на площі біля парку Ракет і пройшли маршем протесту до обласної, а потім і до міської ради і в нестандартній незвичній формі залишили резолюції розміром 3 на 3 метри із своїми вимогами. Учасники акції під профспілковими, українськими національними, червоними і чорними прапорами робітничого руху скандували: «Олігархів геть від влади!», «Права трудящим, тоді життя покращим!», «Зарплату на бочку!», «Ні рабському трудовому кодексу!», «Робітничій боротьбі - так, капіталізму - ні!», «Банду зРади геть!», «Хай живе свобода трудового народу!», «Папієва – геть з Києва!», «Денисову на нары, рабочих на Канары!» та інші.
Перед присутніми виступили лідери профспілкового та робітничого руху України Олексій Символоков, Андрій Іщенко, Ігор Пархоменко, Андрій Бут і Євген Деркач. В своїх емоційних промовах вони закликали до подальшого розгортання профспілкової і робітничої боротьби, солідарності трудящих і активізації протестів проти олігархічного проекту рабського трудового кодексу.
Як показала маніфестація 1 травня в Дніпропетровську, акції незалежних профспілок в антиолігархічній боротьбі успішно об'єднують людей абсолютно різних політичних світоглядів.
Наприкінці акціїї було зачитано та проголосовано звернення до Верховної Ради України з закликом - не приймати Новий Трудовий Кодекс зі ст. 12 та іншими, що погіршують стан трудящих і навіть приведут до поновлення рабства в Україні.
Після проведеного заходу активісти профспілкового руху України розговілися за неформальним святковим столом.
А. Ищенко
"РЕЗОЛЮЦИЯ" митинга или наказ депутатам обл и гор Советов:


Обращение к депутатам Верховной Рады Украины:

Просмотров: 140 | Добавил: KAMENYAR | Теги: акции протеста, Первомай, фмлатов, 1 мая, Днепропетровск, свободные профсоюзы, Символоков | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]